Finance

Zodpovědnost je pro zaměstnance velmi důležité téma

Pokud způsobíte škodu na pracovišti a nejste pojištění, bohužel musíte celou věc hradit z vlastní kapsy a výdaje mohou jít i do statisíců nebo milionů korun. Není proto lepší myslet na všechno? Nabízí se možnost uzavřít komplexní pojistku, díky které můžete být v práci v naprostém klidu a vyhnout se případným nepříjemnostem.

Nezáleží na tom, jaké je vaše povolání, zda máte hmotnou zodpovědnost nebo vám zaměstnavatel svěřil firemní vůz. Vždycky je namístě se chránit, jde přeci o osobní zodpovědnost, která je na každém z nás.

Dohoda jednoduše online a bez čekání

Dlouhé jednání na pobočkách je dnes už minulostí, nikam osobně kvůli pojistce v moderní době již nemusíte. Proč také, když dostupnost internetového připojení je na historickém maximu? Dohoda může být velmi rychlá, pojištění odpovědnosti z výkonu povolání je možné sjednat jako jednotlivec, ale smlouva je připravena i pro početnější pracovní kolektiv, jenž získá zajímavé podmínky.

Hromadná smlouva je dnes už klasikou, není důvod o ní nepřemýšlet, pokud se tedy dokážete dobře shodnout s kolegy v zaměstnání na volbě pojišťovny a konkrétního produktu. Být pojištěný je velmi důležité, a to i kdybyste nepracovali právě s vysokozdvižným vozíkem.

Celosvětová platnost je velkou výhodou

Jezdíte často na služební cesty? Potom vás jistě potěší, že nemusíte na pojištění nic připlácet, protože celosvětová platnost je zakotvena již v původní smlouvě. V nabídce je také několik různých tarifů, z nichž je například Řidič PLUS určen speciálně pro zaměstnance, kteří sedí prakticky neustále za volantem a jezdí i do ciziny.

Na služebních cestách pak už nedojde k nepříjemným překvapením a pojistná ochrana je k dispozici i pro osobní využití automobilu. Ve variantě Standard nebudete muset vysvětlovat, jakou pozici v zaměstnání vykonáváte, podobný doklad není třeba – ušetříte tedy další čas při jednání. Pro bližší informace navštivte ergo.cz.

Autor článku doporučuje

Firmy si mohou polepšit přes výhodnější odpočet ztrát

Mlady Svet

Od nového roku má být jedna sazba daně na benzín a jedna na naftu

Mlady Svet

Půjčky s bleskovým vyřízením

info@press-media.cz

Leave a Comment