Zodpovědnost je pro zaměstnance velmi důležité téma

Pokud způsobíte škodu na pracovišti a nejste pojištění, bohužel musíte celou věc hradit z vlastní kapsy a výdaje mohou jít i do statisíců nebo milionů korun. Není proto lepší myslet na všechno? Nabízí se možnost uzavřít komplexní pojistku, díky které můžete být v práci v naprostém klidu a vyhnout se případným nepříjemnostem.

Nezáleží na tom, jaké je vaše povolání, zda máte hmotnou zodpovědnost nebo vám zaměstnavatel svěřil firemní vůz. Vždycky je namístě se chránit, jde přeci o osobní zodpovědnost, která je na každém z nás.

Dohoda jednoduše online a bez čekání

Dlouhé jednání na pobočkách je dnes už minulostí, nikam osobně kvůli pojistce v moderní době již nemusíte. Proč také, když dostupnost internetového připojení je na historickém maximu? Dohoda může být velmi rychlá, pojištění odpovědnosti z výkonu povolání je možné sjednat jako jednotlivec, ale smlouva je připravena i pro početnější pracovní kolektiv, jenž získá zajímavé podmínky.

Hromadná smlouva je dnes už klasikou, není důvod o ní nepřemýšlet, pokud se tedy dokážete dobře shodnout s kolegy v zaměstnání na volbě pojišťovny a konkrétního produktu. Být pojištěný je velmi důležité, a to i kdybyste nepracovali právě s vysokozdvižným vozíkem.

Celosvětová platnost je velkou výhodou

Jezdíte často na služební cesty? Potom vás jistě potěší, že nemusíte na pojištění nic připlácet, protože celosvětová platnost je zakotvena již v původní smlouvě. V nabídce je také několik různých tarifů, z nichž je například Řidič PLUS určen speciálně pro zaměstnance, kteří sedí prakticky neustále za volantem a jezdí i do ciziny.

Na služebních cestách pak už nedojde k nepříjemným překvapením a pojistná ochrana je k dispozici i pro osobní využití automobilu. Ve variantě Standard nebudete muset vysvětlovat, jakou pozici v zaměstnání vykonáváte, podobný doklad není třeba – ušetříte tedy další čas při jednání. Pro bližší informace navštivte ergo.cz.