Studium jako stvořené pro podnikatele

Skoro každý podnikatel dobře ví, že na sobě musí neustále pracovat, protože jen svou vlastní snahou se může dále posunovat a být tak před ostatními. Zlepšovat se může v mnoha aspektech. Ať již v ekonomickém ohledu, ve sledování marketingových trendů nebo jen v efektivnější komunikaci se zákazníky. Kde se tohle všechno najednou naučí?

Nejlepší bude, když si najde školu, která se specializuje na manažerské vzdělávání a nabízí studijní programy MBA, BBA, DBA, nebo LLM. Tyto programy byly dříve spíše zahraniční záležitostí, ale dnes je můžete vystudovat i u nás. Všechny jsou navíc postaveny nikoli na teoretických znalostech, ale především na praktickém využití. Výše uvedené studijní programy u nás nabízí několik vzdělávacích institucí. Jednou z možností, kde lze manažerské programy studovat, je pražská škola Cambridge Business School. Pojďme se podívat, jak vypadá takové studium v ​​jejich podání.

Jak studium probíhá

Cambridge Business School nabízí vzdělání všem, kdo chtějí zvýšit efektivitu a posunout svůj byznys o level výše. Lektoři, kteří zde působí, jsou odborníci z akademického prostředí, a především z praxe. Díky vysoce efektivním formám výuky je studentům umožněno získat kvalitní vzdělání za dobu jen o málo delší než 1 rok (2 semestry). To, že prostory školy se nacházejí právě v Praze, vás nemusí odradit. Studentská sekce je přístupná online a jediným kliknutím v ní naleznete všechny potřebné informace a potřebné studijní materiály ke všem jednotlivým modulům. Není třeba se bát časové náročnosti, jelikož vyjma 4 prezenčních sobot probíhá výuka formou samostudia a každý si tak může zvolit své tempo. A ten, kterému by ani toto nestačilo, tak pro toho je zde i zcela distanční online forma, kdy si studium může přizpůsobit dle svých možností již naprosto každý.


A jaké programy jsou na výběr?

BBA (Bachelor of Business Administration): V tomto programu se seznámíte se základy managementu, marketingu, ekonomiky, osobního rozvoje a projektového řízení a plánování. Je určen spíše pro začátečníky, které dobře připraví na manažerské pozice. Hlavním programem je však MBA (Master of Business Administration): V rámci toho se lze již podrobněji zaměřit například na management a leadership, management ve zdravotnictví, sales management, marketing a public relations a mnoho dalších oblastí. V nabídce je 13 specializovaných oborů MBA. Jeho výhodou je právě to, že si můžete ze široké nabídky vybrat na míru to, co vám sedne. Lze jej studovat dokonce kompletně online. Executive LLM: Program je určen uchazečům s předchozím právním vzděláním (advokáti, notáři, právní specialisté, ale i vrcholoví manažeři a ředitelé). Věnuje se totiž soukromému právu se specializací na právo obchodní. Executive DBA: Top úroveň manažerského vzdělávání. Tento program je zaměřen primárně pro vrcholové manažery s nejvyššími ambicemi.

Myslete na to, že i ti nejlepší se musí neustále zlepšovat. Po absolvování studia budete mít kromě získaných vědomostí ještě skvělý pocit, že jste něco udělali pro svůj osobní rozvoj a pro svůj byznys. Není na co čekat, vykročte k lepším zítřkům ještě dnes. Vyplnit přihlášku můžete z pohodlí domova.